מדור WEB - בנייה ופיתוח אתרים

העולם שאנו חיים בו משתנה בקצב מהיר. מתחילת שנות ה-2000 אנו עדים לשינויים טכנולוגיים משמעותיים אשר עיצבו את חיינו כיום. האינטרנט וזמינות המידע היוו את ראשית המהפכה הווירטואלית, הם מצרך חשוב בכל בית ובכל עסק. שניהם ביחד מורכבים כשתי וערב והתוצאה הנגלית לעין הם אותם אתרים בהם אנו גולשים. בניית אתר אינטרנט היא תהליך של אפיון, תכנון עיצוב והקמת האתר.

התהליך המלווה את בניית האתר מתחיל בתכנון ואפיון דרישות הלקוח כאשר השאלה החשובה ביותר שנשאלת היא: "מה הגולש רוצה לחוות כאשר הוא גולש באתר?" בנוסף בשלב זה מתכננים מה יהיו השירותים והתכנים אשר יוצגו באתר. השלב השני תומן בחובו את הבסיס לבניית אתר מוצלח וכולל את קבלת החומרים מהלקוח ועיצוב קונספט האתר (כלומר דף הבית).

לאחר מכן אחרי שקונספט האתר אושר , כבקשתך, מגיע השלב הוויזואלי- עיצוב כל דפי האתר. כעת כל הרעיונות שהעלנו עד כה קורמים עור וגידים לכדי רעיון אחד פשוט אך מורכב, ייחודי ומקצועי – האתר שלך. כרגע הגענו לשלב האחרון השלב בו האתר בנוי וכל מה שנשאר זה לעלות אותו לאוויר. מרגע זה והילך ישנה ישות ווירטואלית חדשה אשר מייצגת את עסקך.

אנו רוצים להדגיש משהו מעבר למסירה החד צדדית: את החשיבות ההולכת וגדלה של הבניה המשותפת, את האספקט המחזק הדדית של תקשורת - החלק שמעבר ל"עכשיו שנינו יודעים עובדה שקודם לכן רק אחד מאיתנו ידע" .כשמוחות משתפים פעולה רעיונות חדשים נולדים. אנו רוצים לדבר על האספקט היצירתי של תקשורת. ג'יי. סי. ר. ליקלידר ( מתוך הספר "המחשב כאמצעי תקשורת")

לעיתים קרובות במהלך גלישה באינטרנט אנו מחפשים עסק מסוים, תחום מסוים, וכן כולנו יודעים שהתוצאות רבות. אז מה כן גורם לנו לבחור את האחד? מה גורם לנו להתמקד באתר מסוים ולבחור בו. אנו בטוחים שקרה לכולכם שנחשפתם לאתר שמוצג באופן לא תקין בדפדפן שלכם, תופעות אלה שכיחות במקרים בהם החברה שבנתה לכם את האתר לא שמה דגש על התאמתו לדפדפים השונים.

היום בשוק השליטה היא אכן עדיין של Internet Explorer אבל המתחרים גדלים ומתפתחים מהר מצפוי, הרי אין דפדפן מושלם, לכן אחד הטעויות הגדולות הוא לא להתאים את האתר שלך לאותם הדפדפנים. התאמת אתרי אינטרנט לדפדפנים שונים, הינה אחת המלאכות המורכבות ביותר, ולכן על החברה שבונה לכם את האתר לדאוג שהגולש אכן יוכל להיכנס לאתר ולהשתמש בו. אצלנו בפיקסייז תקבלו תמיכה מלאה לכל סוגי הדפדפנים המובלים בשוק, וכל זאת ללא תשלום נוסף. בנוסף ניתן לקבל התאמה לאייפון ולאנדרואיד.

אז מי צריך אתר?

כל עסק בימינו שרוצה להתפתח ולהתקדם צריך אתר. באמצעות אתר אינטרנט תוכלו להגיע לקהל יעד רחב יותר. אנו בפיקסייז מציעים מגוון פתרונות ושירותים המתאימים לכל סוגי העסקים / האתרים , החל מאתרי תדמית, וכלה בפורטלים גדולים בעלי מערכות מתקדמות.

אתר תדמית

אתר תדמית הנו אתר המציג לגולש את שירותי העסק, הוא מתאים הן לעסקים חדשים והן לעסקים ותיקים, הוא אתר מרשים אשר מציג לגלוש את כישורייך. אנו בפיקסייז יכולים לתת לך את הכלים המתאימים ביותר לייצוג עסקך בעולם הווירטואלי.

חנות וירטואלית

בעידן העולם הווירטואלי אנו רוכשים יותר ויותר מוצרים דרך האינטרנט, כיום אפשר לשווק ולהקים חנות שלמה מעסקייך. אצלנו בפיקסייז תקבלו שליטה מלאה על הגולשים אשר נרשמים לאתר , על מוצרים המוצגים באתר וכן על מגוון המבצעים שיש לך להציע ללקוח. כך תוכל להקים לעצמך חנות שלמה באתרך.