עיצוב ובניית אתרים - הסוד להצלחה שלך

אז מה באמת חשוב?

כמו כל דבר בעולם, ההתחלה תמיד קשה, אך עם הזמן רואים את התוצאות. כיום עיצוב, בנייה וקידום אתרים הינו תחום נפוץ מאוד ברשת. כל בעל עסק, גדול או קטן המעוניין בהגדלת קהל הלקוחות שלו, זקוק לאתר אינטרנט בעולם הווירטואלי. היות והאינטרנט מספק מידע רב על עיצוב, בנייה וקידום אתרים, רבים נוטים לחשוב כי זהו דבר קל ופשוט. למעשה ההיפך הוא הנכון. עיצוב אתר אינטרנט דורש חשיבה מעמיקה לגבי נראות האתר והאם הוא נוח לניווט ולתפעול מצד הגולש. ניתן לעצב אתר שלמראית העין מעוצב ברמה מאוד גבוהה, אך הוא אינו מובן ונוח לניווט או לחילופין, לבנות אתר ברמה מאוד גבוהה אך הוא דל באלמנטים עיצוביים ונראה כמסך לבן בתוספת טקסטים בצבעים.


הסוד הוא שילוב מנצח בין עיצוב נכון ומרהיב, המשקף את אופי העסק, לבין בנייה נכונה לפי כללים בינלאומיים וכמובן, התאמת האתר לקידומו במנועי החיפוש השונים. כאשר מתחילים בתהליך של עיצוב, בנייה וקידום אתר, מגיעים עם חזון ורעיון מסוים. אסור לאבד את המטרה ההתחלתית והחזון בכל שלבי הקמת האתר, בין אם בחרת בחברה שתבנה עבורך את האתר או שהנך מנסה לעשות זאת לבד. אך עם זאת מומלץ להתייעץ עם בונה האתר והמעצב על מנת לעבור את התהליך בצורה הנכונה ביותר ולא לשכוח את הפרטים החשובים והמשמעותיים שיש לשים עליהם דגש במהלך כל שלבי הקמת האתר.


עליך לזכור כי האתר הוא סוג של כרטיס ביקור וירטואלי עבור העסק שלך. היות והעולם הווירטואלי רחב היקף, כל אדם בעל רעיון יכול להגשימו עם מעט עבודה קשה והרבה מאוד רצון, אך לעיתים למרות הרצון הטוב לעשות ולעצב משהו שונה, עליך לשים לב שהנך בונה ומעצב אתר שנכון לעסקך ולקהל לקוחותיך.


חשוב מאוד לא לאבד את הצפון כי הדבר עלול להוביל לעיצוב לא נוח ושגוי, בנייה ללא התייחסות לכללים הבסיסיים ביותר ולקידום תגרום לאיבוד לקוחות פוטנציאלים. האווירה שהגולש מרגיש וחווה בזמן השהות באתר מאוד חשובה והיא אחת השאלות הראשונות, החשובות והמרכזיות שעליך לשאול את עצמך "מה אני רוצה שהגולש יחווה?"