עיצוב ובניית אתרים - הצלחה לפי שלבים

הדרך הנכונה להצלחה

כל בעל עסק רוצה למנף ולהגדיל את הצלחתו. עם הזמן כל מה שאנו מכירים עובר אט-אט לעולם הדיגיטלי השימוש בכרטיס ביקור כבר לא מספיק וצריך ליצור נוכחות וירטואלית באינטרנט. כיום האינטרנט מהווה עולם בפני עצמו, מקום שללא ידע מקדים ניתן בקלות ללכת בו לאיבוד. לכן, אם הנך בעל עסק אשר לא רוצה להיבלע ולהישכח בעולם גדול זה, עליך ליצור אתר אשר נבנה בצורה נכונה, הן מבחינת מראה והן מבחינת טקסט, ישבה את הגולש ויהפוך אותו ללקוח. כדי לבסס את הצלחת עסקך באמצעות האינטרנט, רצוי לפנות לחברה המתמחה בתחום. קיימים 2 סוגים של אתרים: אתר סטטי ואתר דינמי.


אתר סטטי הינו אתר בו כל שינוי מבוקש יוכל להתבצע אך ורק ע"י בונה האתר. אתר זה מיועד לעסקים אשר אינם מעוניינים לשנות את תכני האתר בתדירות גבוהה. לעומת זאת, אתר דינמי הינו אתר אשר מאופיין במערכת ניהול ובאמצעותה יכול בעל העסק לשנות את תכני האתר בעצמו ללא צורך בידע קודם בבניית אתרים. אתר זה מיועד בעיקר לחנויות וירטואליות או לאתרים אשר המידע בהם משתנה בתדירות גבוהה כמו מבצעים שירותים חדשים וכדומה.


אם ברצונך להצליח עליך לעבוד לפי שלבים על מנת לייעל את התהליך בניית האתר ובכך להגדיל את מאגר לקוחותיך. תהליך הבנייה חייב להתבצע בתיאום ושיתוף פעולה תמידי עם הלקוח ויכלול את השלבים הבאים:


  • השלב הראשון וחשוב ביותר הוא איפיון דרישות הלקוח. בשלב זה נפגשים הלקוח ונציג החברה ועוברים על דרישות הלקוח כגון קהל היעד, מהי חווית הגלישה עבור הגולש, מידע חשוב שעליך להדגיש ועוד.
  • השלב השני הוא קבלת חומרים ועיצוב קונספט האתר. לאחר איפיון האתר וקהל היעד, הנך אמור לקבל הצעת מחיר ועדיף שעה אחת קודם, על מנת שתהיה שקיפות ואמינות בינך לבין חברת הבנייה. בנוסף להצעת המחיר הנך צריך לשלוח חומרים כדוגמת טקסט תמונות סרטונים וכל חומר שלדעתך צריך להיכלל באתר. (יש לציין כי לא כל החומרים יוצגו באתר אלא רק הרלוונטיים והחשובים ביותר). לאחר קבלת החומרים החברה מעצבת לך סקיצה קונספט של דף הבית סקיצה זו מהווה את העיצוב הכללי את אתרך, ולכן עליך לשים לב לפרטים הקטנים ביותר.
  • השלב השלישי הוא עיצוב סופי של כל דפי האתר. לאחר שאישרת את עיצוב הקונספט של אתרך, הנך צריך לקבל סקיצות של כל הדפים המרכזיים באתר. גם בשלב זה עליך לשים לב לפרטים, שהכל נראה כמו שצריך. זהו סוף תהליך העיצוב השלב הבא הוא שלב הבנייה.
  • בניית האתר והעלתו לרשת. השלב האחרון של התהליך. בשלב זה בונים עבורך את האתר לפי דרשותיך ולפי תהליך העיצוב. לאחר בדיקה מקיפה של האתר והדמיה של פעילות תקינה בקשת, אתרך עולה לאוויר.

בפיקסייז מבינים שתחום האינטרנט הינו תחום תחרותי ועל מנת לשרוד בו חייבים מיתוג נכון למוצר או לשירות אותו אנו מספקים. גם עסק שהמוצר שלו מוכר היטב צריך מידי פעם לשנות את המיתוג. מיתוג נכון יכול פשוט להעלות את העסק שלך על דרך המלך.