פיצ'ר חדש בפייסבוק - ברכת יום הולדת קצת אחרת

הדור הבא של ברכות היום הולדת

יש לכם יום הולדת - מזל טוב לפייסבוק יש הפתעה בשבילכם. ברכת מזל טוב בוידאו מעוצב. איזה כיף החג האישית שלך הגיע, הקיר שלך מתחיל להתמלא ברשימה של ברכות מכל המכרים שלך, אבל בכל זאת יום הולדת הוא יום מיוחד, ואיתו צריכה לבוא גם ברכה מיוחדת. היום ניתן לצלם סרטון וידאו ולאחל מזל טוב בדרך קצת שונה, זה יכול להיות סרטון אישי או סרטון מצחיק מחברים. נכון להיות האופציה אפשרית רק ממכשירי האייפון, אבל בקרוב מאוד תותאם לכולם.אז למה זה חשוב?

"רצינו למצוא דרך חדשה עבור חברים קרובים לפרסם משהו כיף כמה שיותר מהר." אמר הנרי סונג (Henry Soong), מנהל קריאייטיב בפייסבוק. הרעיון מאחור הוא שתתקיעו בברכות,ואלי אפילו תשירו איזה שיר יום הולדת משמח. אורך הסרטון יכול להיות עד כ-15 שניות, ממש כמעט כמו לכבות את הנרות על העוגה. בפייסבוק טוענים שהפיצ'ר החדש יהפוך להיות פופולרי ביותר בין כל 1.5 מליון המשתמשים למען האמת 100 מליון ברכות איחולים נשלחו בינואר בלבד.קצת היסטוריה

בשנת 2005 אירועי היום הולדת היו קצת שונים. יום הולדת היה מוגדר כאירוע בו ניתן היה לרשום את מיקום החגיגה והאנשים המשתתפים בה. שנת 2013 הציגה פייסבוק מערכת התראות לימי ההולדת ושנה לאחר מכן אפשרות לשלוח כרטיסי ברכה עם תמונה אשר תוצגת בפרופיל המשתמש.

Facebook Birthday Video Cam מתוך פייסבוק